Tantsuspordi ettevalmistusrühmad (alates 5. eluaastast)

Algõpetuse programmis lähenetakse mänguliselt standard- ja ladina-ameerika tantsude põhiliikumistele. Lisaks õpetatakse miksertantse, diskot ja tantsumänge. Arendatakse koordinatsiooni, rühti, muusikalist kuulmist ja rütmitaju.
* Tantsulised tunnid toimuvad kaks korda nädalas kestvusega 45 minutit ning üldkehalise ettevalmistuse tund 1 kord nädalas 45 minutit.
* Treeningriietus on vaba, jalanõudeks sobivad õhema tallaga kingad või võimlemissussid.


LIITU!


Tantsuspordi rühmad

Tantsuspordi rühmad on moodustatud vastavalt võistleva  tantsija vanusele ja stardiklassile. Tantsukoolis on võimalik treenida E- , D-, C-, B-, A- ja S- klassi tantsijatel. Tantsuspordi programmi põhieesmärgiks on standard- ja ladina-ameerika tantsude tehnilise spetsiifika arendamine. Lisaks täiendame teadmisi spordipsühholoogia, eneseväljenduse , analüüsivõime ja tiimitöö vallas.
* Tantsutunnid toimuvad 4 korda nädalas kestvusega 90 minutit.

LIITU!


Seltskonnatantsu kursused täiskasvanutele, tudengitele ja kooliõpilastele

Kursus algajatele
Seltskonnatantsu algkursus on mõeldud neile, kes pole varem tantsimist õppinud, oodatud on päris algajad tantsuhuvilised. Kursuse jooksul omandatakse esmased oskused tantsupõrandal toimetulekuks.
Algkursusel õpitakse tantse: aeglane valss, viini valss, tango, foxtrot, rock'n roll/(jive), samba, cha cha cha, rumba.

Jätkukursus (algajatele)
Jätkukursus on mõeldud neile, kes on läbinud algkursuse kas meil või mõnes teises tantsukoolis. Tavaliselt vajab algkursusel omandatud tantsuoskus n.ö. kinnistamist. Jätkukursusel on rõhuasetus peamiselt algkursusel õpitu kordamisel ja läbitantsimisel, vähem uute sammude juurdeõppimisel. Sellel kursusel soovitame osaleda tantsupaaridel, kes soovivad oma tantsuoskusele kindlustunnet juurde saada ning plaanivad tulevikus liituda harrastustantsijate grupiga.

* Ettevõtetele ja organisatsioonidele pakume võimalust broneerida tantsukursusi oma töötajatele.

LIITU!


HARRASTUSTANTSIJATE TUNNID

Harrastustantsijate tundides õpime tantse süvendatult ja klubi liikmetel on võimalus võistelda ka hobitantsijate  võistlustel. Hobiklubiga saavad liituda kõik, kellel on läbitud alg- ja jätkukursused kas meie juures või mujal.

Harrastustantsijate tunnid toimuvad aastaringselt
E 19.30 - 21.00 (Sepa 21, Tartu / Tantsukool Respect saal)
Grupiga on võimalik liituda aastaringselt

LIITU!


Pruutpaaride kursus

Pruutpaari traditsiooniline pulmavalss võib nii mõnedki abiellujad murelikult ohkama panna. Meie juures on avatantsu võimalik õppida pruutpaaril individuaaltunnis või kaasates terve perekonna grupitundi.


Aja kokkuleppimiseks võtke meiega ühendust e-maili info@respect.ee
või telefoni teel
 +372 56630080; +372 53584557.